strona główna

Biuro i magazyn

System przechowywania na drzwiach i ścianie w biurze i magazynie

Wypróbuj kreatywnego systemu do przechowywania na drzwiach lub ścianie w twoim biurze oraz magazynie.

więcej...

Elfa Utility system na inteligentne przechowywanie

Utility to uniwersalny system przechowywania, przydatny w garażu, warsztacie, schowku lub piwnicy jak i pokoju dziecinnym lub strefy w mieszkaniu potrzebnej do pracy.

więcej...

Kształtuj przestrzeń domowych magazynów

Sprzęt sportowy, akcesoria do pracy w ogrodzie, narzędzia, sezonowe opony - ta długa lista przedmiotów gromadzonych w pomieszczeniach gospodarczych i w garażu nie ma końca. Teraz wystarczy kreatywny system do przechowywania Elfa.

więcej...

Poszukaj inspiracji

Nie masz pomysłu na przyszłą garderobę. Teraz galeria zdjęć poszczególnych detali i ich konkretnych zastosowań w połączeniu z infografikami, będą pomocną inspiracją do działania.

więcej...

Postaw na wolność, postaw na Elfa Freestanding

Prawdziwa wolność w aranżacji wnętrza jest możliwa! Teraz możesz zapomnieć o ciężkich meblach i dowolnie zmieniać przestrzeń własnego mieszkania z elfa Freestanding.

więcej...

Porządek w ogrodzie. Elfa utility i wszystko jest na haczykach.

Letnie porządki w ogrodzie czas zacząć! Zanim jednak zabierzesz się za sekator, ziemię do przesadzania kwiatów, a może i nawet znajdziesz zeszłoroczne nasiona astrów czy aksamitek, uporządkuj narzędzia. Wykorzystaj system do przechowywania elfa utility, zaprojektowany z myślą o miłośnikach ogrodów. Lato stanie się jeszcze przyjemniejsze.

więcej...

Garderoba na poddaszu

Garderoba na poddaszu wymaga bardzo przemyślanego podejścia do projektu. Skośne ściany bardzo mocno ograniczają powierzchnie, którą można efektywnie wykorzystać na półki, wieszaki szuflady i kosze. W tym artykule przedstawiamy przykładowe rozwiązanie garderoby w systemie Elfa w narożnikowym pomieszczeniu na poddaszu.

więcej...

Elfa - garderoby i szafy

Efla Classic i Decor to podstawowe dwa systemy do zabudowy garderoby. Elementy systemu Elfa oferujemy jako zestawy do samodzielnego montażu z dostawą na terenie całego kraju.

więcej...

Dziesiątki pomysłów dla Ciebie w naszej fotogalerii

Zobacz dziesiątki pomysłów na wykonanie i wyposażenie swojej szafy wnękowej lub garderoby. Tutaj znajdziesz inspiracje dla własnych rozwiązań.

więcej...

Kosze i szuflady na kilka sposobów

Kosze (szuflady) do swojej szafy lub garderoby możesz zamontować na kilka sposobów. W tym poradnik przedstawiamy kilka podstawowych metod mocowania koszy wysuwanych.

więcej...

Garderoba narożnikowa

Garderoby narożnikowe to klasyczne rozwiązanie zabudowy półek i wieszaków dla dedykowanych pomieszczeń w domach jednorodzinnych i dużych mieszkaniach. Różnorodność systemu Elfa Classic pozwala zapewnić najwyższą funkcjonalność i wygodę.

więcej...