strona główna

Narzędzia

Aktualny cennik detaliczny systemów Elfa

To znajdziesz elektroniczne wersje cenników Elfa classic i Elfa Decor przygotowane do wydruku.

więcej...

Filmy - zobacz jakie to proste!

Tutaj znajdziesz nasze produkcje filmowe w których pokazujemy możliwości systemu ELFa

więcej...

System elfa Freestanding - montaż bez narzędzi

Jeśli chcesz złożyć swoją garderobę w kilkadziesiąt minut bez wiercenia i cięcia, znakomitym wyborem jest Elfa Freestanding. Zobacz na filmie jak łatwo złożysz bez narzędzi.

więcej...

Elfa instrukcje montażu systemu wieszanego

Sprawdź jakie to proste z instrukcją montażu systemów Elfa. Znajdziesz tutaj niezbędne wiadomości w postaci krótkich opisów, infografik i zdjęć z podziałem na harmonogram poszczególnych czynności.

więcej...

Program do projektowania zabudowy - 2D

Tutaj możesz pobrać nową wersję programu do samodzielnego przygotowania projektu garderoby. Gotowy projekt jest automatycznie uzupełniany o listę potrzebnych elementów i części montażowych.

więcej...

Przeglądarka projektów 3D

Program który pozwala oglądać w dogodny sposób projekty 3D przygotowane przez szuflandia.info
Jest też znakomitą pomocą przy montażu ponieważ wszelkie wymiary z projektu można odczytać za pomocą wirtualnej metrówki.

więcej...

Zestawy startowe do garderoby

Jeśli chcesz jak najszybciej uporać się z problemem zaprojektowania garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej skorzystaj z zestawów startowych z których tak jak z klocków złożysz rozwiązanie dla Siebie w atrakcyjnej cenie.

więcej...

Formularz informacyjny Szuflandia.info

Papierowy formularz przeznaczony dla klientów którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług w zakresie doboru i projektu garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej. Wystarczy wydrukować formularz i odręcznie naszkicować pomieszczenie wraz usytuowaniem głównych elementów zabudowy.

więcej...

Polecamy