strona główna

PomysłySystem Elfa na filmie

Tutaj zobaczysz jak łatwo zmontować w jedno popołudnie zabudowę garderoby lub wyposażenie szafy wnękowej opartej o elementy systemu Elfa

więcej...

Jaki kosz obrotowy do szafki kuchennej

Jeśli zastanawiasz się jak dobrać odpowiedni kosz obrotowy do posiadanej zabudowy kuchennej, to poniżej przedstawiamy schemat, który ułatwi podjęcie decyzji.

więcej...

Gdy potrzebna jest precyzja

Tutaj będziemy zamieszczali informacje, których nie odnajdziesz nigdzie indziej.

więcej...

Elfa Utility system na inteligentne przechowywanie

Utility to uniwersalny system przechowywania, przydatny w garażu, warsztacie, schowku lub piwnicy jak i pokoju dziecinnym lub strefy w mieszkaniu potrzebnej do pracy.

więcej...

Kształtuj przestrzeń domowych magazynów

Sprzęt sportowy, akcesoria do pracy w ogrodzie, narzędzia, sezonowe opony - ta długa lista przedmiotów gromadzonych w pomieszczeniach gospodarczych i w garażu nie ma końca. Teraz wystarczy kreatywny system do przechowywania Elfa.

więcej...

Męski romans z przestrzenią

System do przechowywania Elfa, pozwoli stworzyć garderobę na miarę męskich potrzeb. Teraz łatwiejsze będzie odnalezienie ulubionych spodni czy dawno nienoszonego krawatu. Bądź spokojna i pozwól mu na bezpieczny romans z przestrzenią.

więcej...

Poszukaj inspiracji

Nie masz pomysłu na przyszłą garderobę. Teraz galeria zdjęć poszczególnych detali i ich konkretnych zastosowań w połączeniu z infografikami, będą pomocną inspiracją do działania.

więcej...

Pomysł na małogabarytową garderobę

Czasami kreatywne podejście do problemy, może stworzyć nowe możliwości dla garderoby o na prawdę niewielkich gabarytach.

więcej...

Przywołaj buty do porządku

Sposobem na „piękne” obuwie jest jego właściwa pielęgnacja połączona z odpowiednim przechowywaniem.  Z pomocą przychodzą systemowe półki na buty Elfa.

więcej...

Spodnie w szeregu albo pomysł na zorganizowaną garderobę

Jak uniknąć ciągłego prasowanie spodni. Jest odpowiedź na te bolączki, to wieszak z systemu Elfa, dzięki niemu od dziś, każda para będzie zawsze na swoim miejscu.

więcej...

Postaw na wolność, postaw na Elfa Freestanding

Prawdziwa wolność w aranżacji wnętrza jest możliwa! Teraz możesz zapomnieć o ciężkich meblach i dowolnie zmieniać przestrzeń własnego mieszkania z elfa Freestanding.

więcej...

Elfa opanuje chaos dziecięcego świata

Utrzymanie porządku przy poznającym świat maluchu to duże wyzwanie. Projektanci znaleźli na to sposób. Rozwiązanie Elfa to gwarancja porządku na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka.

więcej...

Elfa wie jak urządzić garderobę

Systemy elfa pomogą rozwiązać problemy z przechowywaniem ubrań, ale i zgromadzonych przez lata większości przedmiotów znajdujących się w domu.

więcej...

Elfa - jeden system, wiele możliwości

Okazuje się, że istnieje sposób na przechowywanie ubrań, który sprawdzi się przez lata. Elfa The Perfect Match! to rozwiązanie, które pomoże opanować gromadzące się nie tylko ubrania, ale i książki, płyty oraz inne drobiazgi.

więcej...

Zestawy startowe systemu Elfa

Garderoby Elfa w zestawach startowych to nasza propozycja dla osób które chcą wyposażyć swoja garderobę ze wstępnie przygotowanych modułów. Mogą one stanowić także początkową bazę do modyfikacji w celu otrzymania indywidualnej zabudowy.

więcej...

Angielski styl według Elfa

Styl angielski to idylla, z dala od wielkomiejskiego zgiełku zachwyca mnogością pastelowych barw, różnorodnością kwiatowych wzorów i obecnością mięsistych tkanin. Urządzona w ten sposób sypialnia pozwala wypocząć w idyllicznej atmosferze. By nic jej nie przerwało, stylowe salony sypialniane posiadają wydzieloną garderobę. W niej panują proste ale funkcjonalne rozwiązania jak np. systemy do przechowywania Elfa

więcej...

Szafy wnękowe w systemie Elfa

Zobacz na filmie, jak łatwo zamontujesz wyposażenie szafy wnękowej korzystając z elementów systemu Elfa.

więcej...

Nowoczesna łazienka - Twoja intymna przestrzeń

Nowoczesna aranżacja łazienki to przede wszystkim minimalizm, któremu towarzyszą szlachetne materiały oraz funkcjonalność i możliwość utrzymania porządku.

więcej...

Domowa biblioteka również w salonie

Zamiast regału system Elfa, czyli błyskawiczny sposób na stworzenie własnej biblioteczki w salonie lub pokoju dziennym - tym razem bez zastawiania czy przesłaniania ścian.

więcej...

Salon kąpielowy - ekskluzywność i funkcjonalność w jednym

Ekskluzywna linia Elfa decor wykończona drewnianymi elementami, to idealna propozycja zorganizowania przestrzeni do przechowywania ręczników i przyborów toaletowych w Twojej łazience.

więcej...
« poprzednie   1 || 2 ||