strona główna

Kuchnia

Jaki kosz obrotowy do szafki kuchennej

Jeśli zastanawiasz się jak dobrać odpowiedni kosz obrotowy do posiadanej zabudowy kuchennej, to poniżej przedstawiamy schemat, który ułatwi podjęcie decyzji.

więcej...

Nowa przestrzeń do magazynowania w kuchni

System przechowywania na drzwiach i ścianie.

więcej...

Elfa Utility system na inteligentne przechowywanie

Utility to uniwersalny system przechowywania, przydatny w garażu, warsztacie, schowku lub piwnicy jak i pokoju dziecinnym lub strefy w mieszkaniu potrzebnej do pracy.

więcej...

Kosz cargo narożnikowy Prestige typu magic

Kosz cargo narożnikowy z linii Prestige typu magic corner z pełnym wysuwem zawartości szafki na zewnątrz, pozwala na całkowite wykorzystanie dostępnego miejsca.

więcej...

Poszukaj inspiracji

Nie masz pomysłu na przyszłą garderobę. Teraz galeria zdjęć poszczególnych detali i ich konkretnych zastosowań w połączeniu z infografikami, będą pomocną inspiracją do działania.

więcej...

Elfa w kuchni to dobrze zorganizowane serce domu.

Kuchnia i jadalnia. Mogą być nowoczesne, inspirowane minimalizmem i high-tech. Mogą też być rustykalne czy angielskie. Ich styl zależy od preferencji właścicieli domu, mieszkania ale i od wielkości przestrzeni. Jedno jest pewne - kuchnia nie jest inwestycją na sezon. Dlatego zarówno ona, jak i jej część jadalniana powinny być wygodne i funkcjonalne a znajdujące się w nich akcesoria czy produkty spożywcze powinny mieć swoje miejsce.

więcej...

Dziesiątki pomysłów dla Ciebie w naszej fotogalerii

Zobacz dziesiątki pomysłów na wykonanie i wyposażenie swojej szafy wnękowej lub garderoby. Tutaj znajdziesz inspiracje dla własnych rozwiązań.

więcej...