strona główna

Szafy wnękowe

System Elfa na filmie

Tutaj zobaczysz jak łatwo zmontować w jedno popołudnie zabudowę garderoby lub wyposażenie szafy wnękowej opartej o elementy systemu Elfa

więcej...

Nowoczesny przedpokój

Pierwsze wrażenie jest tylko jedno. Już od progu zachwyć gości, swoim nowoczesnym wnętrzem holu lub przedpokoju.

więcej...

Męski romans z przestrzenią

System do przechowywania Elfa, pozwoli stworzyć garderobę na miarę męskich potrzeb. Teraz łatwiejsze będzie odnalezienie ulubionych spodni czy dawno nienoszonego krawatu. Bądź spokojna i pozwól mu na bezpieczny romans z przestrzenią.

więcej...

Poszukaj inspiracji

Nie masz pomysłu na przyszłą garderobę. Teraz galeria zdjęć poszczególnych detali i ich konkretnych zastosowań w połączeniu z infografikami, będą pomocną inspiracją do działania.

więcej...

Przywołaj buty do porządku

Sposobem na „piękne” obuwie jest jego właściwa pielęgnacja połączona z odpowiednim przechowywaniem.  Z pomocą przychodzą systemowe półki na buty Elfa.

więcej...

Spodnie w szeregu albo pomysł na zorganizowaną garderobę

Jak uniknąć ciągłego prasowanie spodni. Jest odpowiedź na te bolączki, to wieszak z systemu Elfa, dzięki niemu od dziś, każda para będzie zawsze na swoim miejscu.

więcej...

Elfa opanuje chaos dziecięcego świata

Utrzymanie porządku przy poznającym świat maluchu to duże wyzwanie. Projektanci znaleźli na to sposób. Rozwiązanie Elfa to gwarancja porządku na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka.

więcej...

Elfa wie jak urządzić garderobę

Systemy elfa pomogą rozwiązać problemy z przechowywaniem ubrań, ale i zgromadzonych przez lata większości przedmiotów znajdujących się w domu.

więcej...

Elfa - jeden system, wiele możliwości

Okazuje się, że istnieje sposób na przechowywanie ubrań, który sprawdzi się przez lata. Elfa The Perfect Match! to rozwiązanie, które pomoże opanować gromadzące się nie tylko ubrania, ale i książki, płyty oraz inne drobiazgi.

więcej...

Szafy wnękowe w systemie Elfa

Zobacz na filmie, jak łatwo zamontujesz wyposażenie szafy wnękowej korzystając z elementów systemu Elfa.

więcej...

Elfa - garderoby i szafy

Efla Classic i Decor to podstawowe dwa systemy do zabudowy garderoby. Elementy systemu Elfa oferujemy jako zestawy do samodzielnego montażu z dostawą na terenie całego kraju.

więcej...

Garderoba wnękowa w aneksie

Garderoba wnękowa tego typu to rozwiązanie pozwalające zagospodarować aneks znajdujący się obok pokoju lub salonu. W tym przypadku przedstawiamy propozycję rozwiązania dla aneksu oddzielonego drzwiami suwanymi.

więcej...

Dziesiątki pomysłów dla Ciebie w naszej fotogalerii

Zobacz dziesiątki pomysłów na wykonanie i wyposażenie swojej szafy wnękowej lub garderoby. Tutaj znajdziesz inspiracje dla własnych rozwiązań.

więcej...

Kosze i szuflady na kilka sposobów

Kosze (szuflady) do swojej szafy lub garderoby możesz zamontować na kilka sposobów. W tym poradnik przedstawiamy kilka podstawowych metod mocowania koszy wysuwanych.

więcej...