strona główna

Garderoba

System Elfa na filmie

Tutaj zobaczysz jak łatwo zmontować w jedno popołudnie zabudowę garderoby lub wyposażenie szafy wnękowej opartej o elementy systemu Elfa

więcej...

System przechowywania na drzwiach i ścianie w garderobie.

Spróbuj w systemie ścienno-drzwiowym wykorzystać nową przestrzeń do przechowywania.

więcej...

Garderoba na miarę gwiazdy wieczoru

Szykując kreacje na bale, przyjęcia i prywatki, zadbaj by wszystko było pod ręką. Zadbaj z Elfą o idealny porządek w twojej garderobie.

więcej...

Elfa Utility system na inteligentne przechowywanie

Utility to uniwersalny system przechowywania, przydatny w garażu, warsztacie, schowku lub piwnicy jak i pokoju dziecinnym lub strefy w mieszkaniu potrzebnej do pracy.

więcej...

Męski romans z przestrzenią

System do przechowywania Elfa, pozwoli stworzyć garderobę na miarę męskich potrzeb. Teraz łatwiejsze będzie odnalezienie ulubionych spodni czy dawno nienoszonego krawatu. Bądź spokojna i pozwól mu na bezpieczny romans z przestrzenią.

więcej...

Poszukaj inspiracji

Nie masz pomysłu na przyszłą garderobę. Teraz galeria zdjęć poszczególnych detali i ich konkretnych zastosowań w połączeniu z infografikami, będą pomocną inspiracją do działania.

więcej...

Pomysł na małogabarytową garderobę

Czasami kreatywne podejście do problemy, może stworzyć nowe możliwości dla garderoby o na prawdę niewielkich gabarytach.

więcej...

Przywołaj buty do porządku

Sposobem na „piękne” obuwie jest jego właściwa pielęgnacja połączona z odpowiednim przechowywaniem.  Z pomocą przychodzą systemowe półki na buty Elfa.

więcej...

Spodnie w szeregu albo pomysł na zorganizowaną garderobę

Jak uniknąć ciągłego prasowanie spodni. Jest odpowiedź na te bolączki, to wieszak z systemu Elfa, dzięki niemu od dziś, każda para będzie zawsze na swoim miejscu.

więcej...

Postaw na wolność, postaw na Elfa Freestanding

Prawdziwa wolność w aranżacji wnętrza jest możliwa! Teraz możesz zapomnieć o ciężkich meblach i dowolnie zmieniać przestrzeń własnego mieszkania z elfa Freestanding.

więcej...

Elfa opanuje chaos dziecięcego świata

Utrzymanie porządku przy poznającym świat maluchu to duże wyzwanie. Projektanci znaleźli na to sposób. Rozwiązanie Elfa to gwarancja porządku na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka.

więcej...

Elfa wie jak urządzić garderobę

Systemy elfa pomogą rozwiązać problemy z przechowywaniem ubrań, ale i zgromadzonych przez lata większości przedmiotów znajdujących się w domu.

więcej...

Elfa - jeden system, wiele możliwości

Okazuje się, że istnieje sposób na przechowywanie ubrań, który sprawdzi się przez lata. Elfa The Perfect Match! to rozwiązanie, które pomoże opanować gromadzące się nie tylko ubrania, ale i książki, płyty oraz inne drobiazgi.

więcej...

Zestawy startowe systemu Elfa

Garderoby Elfa w zestawach startowych to nasza propozycja dla osób które chcą wyposażyć swoja garderobę ze wstępnie przygotowanych modułów. Mogą one stanowić także początkową bazę do modyfikacji w celu otrzymania indywidualnej zabudowy.

więcej...

Angielski styl według Elfa

Styl angielski to idylla, z dala od wielkomiejskiego zgiełku zachwyca mnogością pastelowych barw, różnorodnością kwiatowych wzorów i obecnością mięsistych tkanin. Urządzona w ten sposób sypialnia pozwala wypocząć w idyllicznej atmosferze. By nic jej nie przerwało, stylowe salony sypialniane posiadają wydzieloną garderobę. W niej panują proste ale funkcjonalne rozwiązania jak np. systemy do przechowywania Elfa

więcej...

Garderoba na poddaszu

Garderoba na poddaszu wymaga bardzo przemyślanego podejścia do projektu. Skośne ściany bardzo mocno ograniczają powierzchnie, którą można efektywnie wykorzystać na półki, wieszaki szuflady i kosze. W tym artykule przedstawiamy przykładowe rozwiązanie garderoby w systemie Elfa w narożnikowym pomieszczeniu na poddaszu.

więcej...

Zestawy startowe do garderoby

Jeśli chcesz jak najszybciej uporać się z problemem zaprojektowania garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej skorzystaj z zestawów startowych z których tak jak z klocków złożysz rozwiązanie dla Siebie w atrakcyjnej cenie.

więcej...

Elfa - garderoby i szafy

Efla Classic i Decor to podstawowe dwa systemy do zabudowy garderoby. Elementy systemu Elfa oferujemy jako zestawy do samodzielnego montażu z dostawą na terenie całego kraju.

więcej...

Dziesiątki pomysłów dla Ciebie w naszej fotogalerii

Zobacz dziesiątki pomysłów na wykonanie i wyposażenie swojej szafy wnękowej lub garderoby. Tutaj znajdziesz inspiracje dla własnych rozwiązań.

więcej...

Kosze i szuflady na kilka sposobów

Kosze (szuflady) do swojej szafy lub garderoby możesz zamontować na kilka sposobów. W tym poradnik przedstawiamy kilka podstawowych metod mocowania koszy wysuwanych.

więcej...
« poprzednie   1 || 2 ||