strona główna

PomysłyKosze Cargo MIDI i MAXi z ofery Nomet - zobacz film

Zobacz na filmie dlaczego warto wybrać cargo firmy Nomet do swoje kuchni. Krótka prezentacja ilustruje najważniejsze cechy użytkowe oraz sposób działania miękkiego domyku wbudowany w mechanizm wysuwu.

więcej...

Zmiana sezonu, zmiana aranżacji w Twojej garderobie

Każde wnętrze co jakiś czas potrzebuje aranżacji - Twoja garderoba
również. Dokonaj rewolucji. Zorganizuj przestrzeń przeznaczoną na ubrania - skorzystaj z systemów do przechowywania Elfa.

więcej...

Nasze hobby

Nasze hobby, wymaga nie tylko zaangażowania prawdziwego pasjonata, ale i odrębnej dobrze zagospodarowanej przestrzeni.

więcej...

Elfa w kuchni to dobrze zorganizowane serce domu.

Kuchnia i jadalnia. Mogą być nowoczesne, inspirowane minimalizmem i high-tech. Mogą też być rustykalne czy angielskie. Ich styl zależy od preferencji właścicieli domu, mieszkania ale i od wielkości przestrzeni. Jedno jest pewne - kuchnia nie jest inwestycją na sezon. Dlatego zarówno ona, jak i jej część jadalniana powinny być wygodne i funkcjonalne a znajdujące się w nich akcesoria czy produkty spożywcze powinny mieć swoje miejsce.

więcej...

Porządek w ogrodzie. Elfa utility i wszystko jest na haczykach.

Letnie porządki w ogrodzie czas zacząć! Zanim jednak zabierzesz się za sekator, ziemię do przesadzania kwiatów, a może i nawet znajdziesz zeszłoroczne nasiona astrów czy aksamitek, uporządkuj narzędzia. Wykorzystaj system do przechowywania elfa utility, zaprojektowany z myślą o miłośnikach ogrodów. Lato stanie się jeszcze przyjemniejsze.

więcej...

Garderoba na poddaszu

Garderoba na poddaszu wymaga bardzo przemyślanego podejścia do projektu. Skośne ściany bardzo mocno ograniczają powierzchnie, którą można efektywnie wykorzystać na półki, wieszaki szuflady i kosze. W tym artykule przedstawiamy przykładowe rozwiązanie garderoby w systemie Elfa w narożnikowym pomieszczeniu na poddaszu.

więcej...

Zestawy startowe do garderoby

Jeśli chcesz jak najszybciej uporać się z problemem zaprojektowania garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej skorzystaj z zestawów startowych z których tak jak z klocków złożysz rozwiązanie dla Siebie w atrakcyjnej cenie.

więcej...

Elfa - garderoby i szafy

Efla Classic i Decor to podstawowe dwa systemy do zabudowy garderoby. Elementy systemu Elfa oferujemy jako zestawy do samodzielnego montażu z dostawą na terenie całego kraju.

więcej...

Garderoba wnękowa w aneksie

Garderoba wnękowa tego typu to rozwiązanie pozwalające zagospodarować aneks znajdujący się obok pokoju lub salonu. W tym przypadku przedstawiamy propozycję rozwiązania dla aneksu oddzielonego drzwiami suwanymi.

więcej...

Montaż garedroby - zobacz film

Zobacz na filmie z jaką łatwością zamontujesz garderobę w oparciu o system półek, koszy i wieszaków Elfa classic i Elfa Decor.

więcej...

Szafa wnękowa dla dziecka

Przykład rozwiązania zabudowanej w ścianę szafy wnękowej z klasycznymi drzwiami dwuskrzydłowymi. Aranżacja garderoby dla dziecka w wieku 5-10 lat z możliwością przebudowy.

więcej...

Dziesiątki pomysłów dla Ciebie w naszej fotogalerii

Zobacz dziesiątki pomysłów na wykonanie i wyposażenie swojej szafy wnękowej lub garderoby. Tutaj znajdziesz inspiracje dla własnych rozwiązań.

więcej...

Kosze i szuflady na kilka sposobów

Kosze (szuflady) do swojej szafy lub garderoby możesz zamontować na kilka sposobów. W tym poradnik przedstawiamy kilka podstawowych metod mocowania koszy wysuwanych.

więcej...

Zabudowa łazienkowa

W oparciu o system półek i wieszaków Elfa można stworzyć trwałą i odporną na działanie pary i wyższej temperatury zabudowę szafy łazienkowej.

więcej...

Garderoba narożnikowa

Garderoby narożnikowe to klasyczne rozwiązanie zabudowy półek i wieszaków dla dedykowanych pomieszczeń w domach jednorodzinnych i dużych mieszkaniach. Różnorodność systemu Elfa Classic pozwala zapewnić najwyższą funkcjonalność i wygodę.

więcej...

Szafa (kredens) do jadalni

Specjalizowana szafa do jadalni która znajdzie zastosowanie w każdym pensjonacie lub agroturystyce.

więcej...

Regały biurowe i mocowanie biurka

Szyny i wieszaki do półek pozwalają szybko zaaranżować przestrzeń pracy w sposób dogodny dla pracowników. Wzmocnione wsporniki pozwalają na mocowanie blatów i biurek bezpośrednio do zabudowy.

więcej...

Pólki i kosze do garażu

Zobacz jak możesz zagospodarować przestrzeń do przechowywania akcesorii samochodowych, narzędzi ogrodniczych. Zamontuj półki i kosze w kilka kwadransów.

więcej...
  1 || 2 ||   następne »